Domov / Trgovina / Darila / BoÅŸiÄna darila / NajlepÅ¡i par #33
Od 22,86 €
NajlepÅ¡i par ’32’ vsebuje povoÅ¡Äeno krpico za shranjevanje Food Wrap in vrhunsko oljÄno olje s Äilijem.
Zavijanje izberite v košarici.
30 na zalogi
Irena Prezelj, ustanoviteljica Beezeeb, je za novoletno darilo svojim prijateljicam nekaj trajnostnega in uporabnega ÅŸelela podariti. VedoÅŸeljno je brskala po spletu in iskala ideje. Naletela je na povoÅ¡Äene krpice, ki so jo takoj prevzele. Ves potrebni material je imela doma, zato je zaÄela z izdelavo svojih prvih povoÅ¡Äenih krpic, ki so jih prijateljice prejele v dar. Vse so bile navduÅ¡ene in jih zaÄele uporabljati.
Zdela se ji je odliÄna nova poslovna pot. Predhodno se je ukvarjala s sveÄarstvom, ki jo je moÄno bremenilo, saj se je zavedala, da s svojimi izdelki bremeni okolje. Morala je najti le Å¡e pravo ime. BeeZeeB se ji je zdelo fino. Äe ime izgovorite fonetiÄno, boste sliÅ¡ali »busy bee«, kar v prevodu pomeni delovna Äebela in Irena je to vsekakor.
—
Zgodba o oljÄnem olju druÅŸine Lisjak se je zaÄela leta 1992, ko so odprli eno izmed prvih oljarn v Istri.
Gregor Lisjak je s svojo druÅŸino ÅŸe od zaÄetka stremel k najviÅ¡jim standardom pridelave oljÄnega olja, kar se je skozi leta izkazalo za kljuÄno pri gradnji njihovega ugleda.
Do leta 2023 se je zgodba Å¡e nadgradila z lansiranjem blagovne znamke Gregor Lisjak, ki ponuja butiÄno ekstra deviÅ¡ko oljÄno olje. Za tem vrhunskim izdelkom stojita Gregor in njegova ÅŸena Barbara, ki z veliko ljubezni in predanosti skrbita za vsako fazo pridelave. Vesta, da ni pomembno le obiranje. Skozi vse faze, od trgatve, ki se obiÄajno zaÄne konec septembra ali v zaÄetku oktobra, do same predelave, stremita k popolnosti. Oljke se v lastni oljarni predelajo po najviÅ¡jih standardih, in sicer le nekaj ur po obiranju, kar zagotavlja sveÅŸino in ohranjanje hranilnih vrednosti.

